Green bar

Váš olomoucký
Oblíbený podnik GREEN BAR se samoobslužným provozem je zaměřený především na lehká vegetariánská jídla ze zaručeně čerstvých surovin. Nabízíme Vám bohatý a pestrý výběr teplých hlavních jídel, salátů, dezertů, teplých i studených nápojů nebo domácího pečiva.
Nabídku  jídel neustále rozšiřujeme a obměňujeme - experimentujeme, rozvíjíme se a vzděláváme se tak, abychom Vás překvapovali nepřebernou škálou neobvyklých chutí.
Náš jídelníček se mění podle momentální nabídky pečlivě vybíraných surovin. S důrazem na čerstvost jednotlivých složek kuchaři kouzlí výborná jídla s ohledem na zachování co nejvíce vitamínů a minerálů.
V Olomouci fungujeme od září 2007. Za tu dobu jsme se stali vyhledávaným místem nejen olomouckých vegetariánů, ale i řady lidí, kteří si přejí zpestřit svůj polední talíř :) Poskytujeme vám příjemné prostředí, ve kterém se najíte nejen chutně, ale i rychle. Jídlo je možné zabalit s sebou.
Vychutnáte si u nás jak tradiční, tak originální bezmasou kuchyni, českou i mezinárodní. Týden pravidelně ozvlášťňujeme jedním speciálním dnem, vždy tématicky zaměřený na různé regionální kuchyně nebo dietetické styly (100% bezlepkové čtvrtky, Francouzský den nebo Taje polské kuchnyě, Arabská snídaně, Dny balkánské kuchyně...)
S radostí se také spolupodílíme na dobročinných akcích (Tulipánový měsíc, Běh pro rannou péči...)  a naše prostory nabízíme k prezentaci výtvarných děl (do konce srpna u nás visí např. obrazy Marie Vyhlídalové).
Naše zelené

priority

Vegetariánská, veganská a bezlepková jídla

složení jídla
a velikost porcí
si volíte sami

platíte jen tolik, kolik si naložíte

vaříme z čerstvých a převážně lokálních surovin

vidíte nám
do kuchyně

bezbariérový přístup

Dětský koutek pro volné radovánky

Otevírací doba:
po – pá: 10 – 17 hod.
Green Bar
Ztracená 321/3, 779 00 Olomouc
team@greenbar.cz