Green Bar

Vaše olomoucká jídelna

Oblíbený podnik GREEN BAR se samoobslužným provozem je zaměřený především na lehká vegetariánská jídla ze zaručeně čerstvých surovin. Nabízíme Vám bohatý a pestrý výběr teplých hlavních jídel, salátů, dezertů, teplých i studených nápojů nebo domácího pečiva.
Nabídku jídel neustále rozšiřujeme a obměňujeme – experimentujeme, rozvíjíme se a vzděláváme se tak, abychom Vás překvapovali nepřebernou škálou neobvyklých chutí. 
Náš jídelníček se mění podle momentální nabídky pečlivě vybíraných surovin. S důrazem na čerstvost jednotlivých složek kuchaři kouzlí výborná jídla s ohledem na zachování co nejvíce vitamínů a minerálů.
V Olomouci fungujeme od září 2007. Za tu dobu jsme se stali vyhledávaným místem nejen olomouckých vegetariánů, ale i řady lidí, kteří si přejí zpestřit svůj polední talíř 🙂 Poskytujeme vám příjemné prostředí, ve kterém se najíte nejen chutně, ale i rychle. Jídlo je možné zabalit s sebou.
Vychutnáte si u nás jak tradiční, tak originální bezmasou kuchyni, českou i mezinárodní. Týden pravidelně ozvlášťňujeme jedním speciálním dnem, vždy tématicky zaměřený na různé regionální kuchyně nebo dietetické styly (100% bezlepkové čtvrtky, Francouzský den, Taje polské kuchnyě, Arabské snídaně, Dny balkánské kuchyně…)
S radostí se také spolupodílíme na dobročinných akcích (Tulipánový měsíc, Běh pro rannou péči…) a naše prostory nabízíme k prezentaci výtvarných děl (obrazy Marie Vyhlídalové).

 

Vegetariánská, veganská a bezlepková jídla

Složení jídla a velikost porcí si volíte sami

Platíte jen tolik, kolik si naložíte

Vaříme z čerstvých a převážně lokálních surovin

Vidíte nám do kuchyně

Bezbariérový přístup a dětský koutek