Menu con gusto

Drazí,
rádi bychom Vás srdečně pozvali na jedinečnou gastronomickou událost, která se uskuteční v našem Green Baru v Olomouci dne 14. června 2023. Připravili jsme pro Vás nezapomenutelný den plný španělsko-italských lahůdek, které Vás okouzlí svou originalitou.
Naši šéfkuchaři pro vás vytvořili exkluzivní a vyvážený jídelní lístek, který Vás provede skvosty těchto dvou kuchyní.
Těšit se můžete třeba na slavný sicilský poklad – arancini. Tyto kouzelné rizotové kuličky, plněné různými chutěmi, Vás zcela určitě ohromí svou křupavostí a chuťovou harmonií. Dále se můžete těšit na pimientos rellenos de arroz, což jsou španělské papriky plněné rýží a dalšími aromatickými přísadami.
Nebo třeba Salát panzanella, to je osvěžující toskánská specialita, která kombinuje čerstvé zeleninové lahůdky s křupavým toskánským chlebem a aromatickou bazalkou.
Naše cesta po kulinární mapě bude pokračovat i přes pastel vasco, který je baskickým pokladem. Tento dezert se vyznačuje jemnou mandlovou chutí a sladkým těstem, které obklopuje šťavnatou třešňovou náplň. V našem fantastickém menu bude zaslouženě patřit místo i slavnému tiramisu – italskému ikonickému dezertu, který zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky.
A ochutnáte i mnoho dalšího!
Těšíme se, že Vám otevřeme okno do španělské a italské kuchyně a připomene Vám slunce a temperament těchto dvou zemí.
Takže si prosím označte 14. června!

Napsal Green Bar

Další články

Krásy řecké kuchyně

Krásy řecké kuchyně

Srdečně Vás zveme na nezapomenutelný řecký den v našem Green Baru, kde se budete moci ponořit do chutí skvělé řecké gastronomie.

Řecká kuchyně je vyjímečná svými tradičními recepty, kvalitními ingrediencemi a kombinacemi, které osloví každého gurmána.

Fusion of India

Fusion of India

Vážení hosté, srdečně Vás zveme na nezapomenutelnou cestu do světa indické kuchyně v Green Baru! Přijďte ochutnat naše exotické pokrmy, plné barev a nádherných chutí. Užijete si pestré palety koření a vůní, naše menu bude totiž plné lahodných indických specialit,...

Velikonoční hody

Velikonoční hody

Velikonoce se blíží a my jsme pro vás dali dokupy výborné & pestré velikonoční menu plné tradičních i netradičních pokrmů.  Hody hody... vydejte se za námi do Green Baru a užíjte si velikonoční svátky jak se patří! Těšíme se na vás 5.4.2023! Další...