Happy Hour v Green Baru – sleva 50% od 16h do 17h

V rámci narozeninových oslav Green Baru pro vás chystáme velkou novinku! Od 1.11.2022 bude vždy poslední otevírací hodinu, t.j. od 16:00 do 17:00, v Green Baru zbylé jídlo za polovinu. Jinými slovy: budeme dávat slevu 50% na všechno jídlo na váhu. Sleva se nebude vztahovat na nápoje, polévku a ostatní položky, které nejsou na váhu.

Ať se totiž snažíme sebevíc, nikdy nelze odhadnout množství připravovaného jídla a salátů tak, aby nic nezbylo. Proto bychom chtěli v dnešní době rostoucích cen udělat vám, našim zákazníkům, radost tím, že si u nás budete moct přijít pro večeři za poloviční cenu. Zároveň vidíme velký smysl v tom, že zamezíme plýtvání. Naším cílem je přispívat k péči o naši planetu nejen nabídkou a propagací vegetariánské stravy, ale i co nejefektivnějším využíváním zdrojů, které při její přípravě používáme.

S rostoucími cenami potravin se potýká mnoho lidí a tady je možnost, jak si nakoupit kvalitní, vždy čerstvá hotová zdravá jídla za mimořádně výhodnou cenu.
Doba mezi 16. a 17. hod. sice ještě není úplně dobou večeře, ale vy si můžete jídlo u nás nabrat do krabičky a vzít s sebou (nebo samozřejmě sníst na místě). Krabičky je možné buď u nás zakoupit, nebo si přinést vlastní.

Těšíme se na vás!
Váš Green Bar

Další články

Hledáme zkušeného kuchaře/ku

Hledáme zkušeného kuchaře/ku

Hledáme zkušeného kuchaře/ zkušenou kuchařku! Vegetariánská jídelna Green Bar Olomouc hledá nového zaměstnance / novou zaměstnankyni na pozici kuchař Požadujeme: praxi v oboru kuchař, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pracovitost, smysl pro týmovou práci. Nabízíme:...

Svatomartinské vegehody

Svatomartinské vegehody

Svatomartinské hody patří k jedné z našich nejoblíbenějších podzimních tradic, nejen gastronomické! I letos pro vás v Green Baru připravíme mnoho tradičních pokrmů ve vegetariánské úpravě Věděli jste, že se tento svátek slaví již od 15.století? A schválně, znáte...