Happy Hour v Green Baru – sleva 50% od 16h do 17h

V rámci narozeninových oslav Green Baru pro vás chystáme velkou novinku! Od 1.11.2022 bude vždy poslední otevírací hodinu, t.j. od 16:00 do 17:00, v Green Baru zbylé jídlo za polovinu. Jinými slovy: budeme dávat slevu 50% na všechno jídlo na váhu. Sleva se nebude vztahovat na nápoje, polévku a ostatní položky, které nejsou na váhu.

Ať se totiž snažíme sebevíc, nikdy nelze odhadnout množství připravovaného jídla a salátů tak, aby nic nezbylo. Proto bychom chtěli v dnešní době rostoucích cen udělat vám, našim zákazníkům, radost tím, že si u nás budete moct přijít pro večeři za poloviční cenu. Zároveň vidíme velký smysl v tom, že zamezíme plýtvání. Naším cílem je přispívat k péči o naši planetu nejen nabídkou a propagací vegetariánské stravy, ale i co nejefektivnějším využíváním zdrojů, které při její přípravě používáme.

S rostoucími cenami potravin se potýká mnoho lidí a tady je možnost, jak si nakoupit kvalitní, vždy čerstvá hotová zdravá jídla za mimořádně výhodnou cenu.
Doba mezi 16. a 17. hod. sice ještě není úplně dobou večeře, ale vy si můžete jídlo u nás nabrat do krabičky a vzít s sebou (nebo samozřejmě sníst na místě). Krabičky je možné buď u nás zakoupit, nebo si přinést vlastní.

Těšíme se na vás!
Váš Green Bar

Další články

Krásy řecké kuchyně

Krásy řecké kuchyně

Srdečně Vás zveme na nezapomenutelný řecký den v našem Green Baru, kde se budete moci ponořit do chutí skvělé řecké gastronomie.

Řecká kuchyně je vyjímečná svými tradičními recepty, kvalitními ingrediencemi a kombinacemi, které osloví každého gurmána.

Fusion of India

Fusion of India

Vážení hosté, srdečně Vás zveme na nezapomenutelnou cestu do světa indické kuchyně v Green Baru! Přijďte ochutnat naše exotické pokrmy, plné barev a nádherných chutí. Užijete si pestré palety koření a vůní, naše menu bude totiž plné lahodných indických specialit,...

Velikonoční hody

Velikonoční hody

Velikonoce se blíží a my jsme pro vás dali dokupy výborné & pestré velikonoční menu plné tradičních i netradičních pokrmů.  Hody hody... vydejte se za námi do Green Baru a užíjte si velikonoční svátky jak se patří! Těšíme se na vás 5.4.2023! Další...